Наташа Яцко

Мене звати Наташа. Я – киянка у 3-му поколінні і, маючи дві фахові вищі освіти, вже 40 років професійно проводжу екскурсії для гостей України, в першу чергу німецькою мовою, але інколи також українською чи російською.

Рекомендована Управлінням туризму та промоцій КМДА. Для себе відкривали зі мною нашу історію, культуру у всіх її аспектах, знайомились з давніми традиціями, звичаями парламентарі й музиканти, посли і лікарі, віце-президенти, бізнесмени, спортсмени, школярі… Це були й великі групи туристів з Дніпровських круїзів – по 45 осіб, так звісно й подорожуючі-індивідуали. Для всіх і кожного, за той час що вони мали для знайомства з Києвом, Україною (хто лиш кілька годин, а хто й більше тижня), доносила нашу правдиву історію, яка й досі, на жаль, мало відома іноземному гостю. Звичаї та обряди, сьогодення, економіка та політика – для мене немає табу тем, якщо гості ними цікавляться.

Всі ці роки накопичувався різний досвід, адже я мала нагоду працювати в німецькому посольстві, була торговим представником австрійської фірми «Omega-Food Tehnology», перекладала на великих українських підприємствах (наприклад на заводі ім. Антонова, типографії «Графія Україна») і при постановці «Паяців» австрійським режисером-гостем Філіппом Арнонкуром в Національній Опері України, та багато іншого… Але впродовж цього часу я залишалась вірною своїй улюбленій професії туристичного гіда, перекладача, проводячи паралельно екскурсії, постійно збираючи маловідомі факти про нашу країну, наш Київ.

Знаю, що кожна група чи індивідуал має різне сприйняття, потребує власного темпу розповіді, кількості та специфіки подачі інформації – досвід дозволяє мені відчути й оцінити потреби та бажання гостя і зробити знайомство з містом та країною приємним та незабутнім! Україна варта того, щоб світ знав про неї, та про українців, більше! Чекаємо на вас!

nata19kiew@gmail.com

+38 067 945 47 62