Наталія Уржунцева

Вітаю! Мене звати Наталія Уржунцева і я Ваш німецькомовний гід по Києву.

Я народилася у цьому чудовому місті у 1978 році, тут навчалася і працюю все життя. За освітою я вчитель початкової школи, німецької мови та зарубіжної літератури. Але так склалося, що в школі я пропрацювала лише 2,5 роки. Весь інший трудовий стаж я отримала, працюючи в офісі на різних посадах. Кожна моя робота була пов’язана з німецькою мовою, бо німецька – це моя пристрасть.

Але одного чудового дня я зрозуміла, що офісна робота – це не для мене. Захотілося роботу, яка буде поєднувати дві категорії – «творчість» та «самостійність». Маючи вдалий приклад подруги-екскурсовода, я вирішила спробувати себе у цій сфері. На дворі був 2012 рік, вся країна готовилася до великого футболу і десятків тисяч іноземних гостей. І я подумала, що ось мій шанс. До кінця весни закінчила державні курси для екскурсоводів, отримала посвідчення та, звичайно, перші замовлення на Євро 2012.

І от уже який рік я працюю екскурсоводом для німецькомовних гостей. Я ні разу не пожалкувала про покинуту роботу в офісі. Моя нова професія надає мені неймовірні можливості для творчого самовираження, подальшого розвитку та можливість займатися іншими хобі: багато читати та фотографувати.

Я надаю перевагу класичним екскурсіям по Києву (Древній Київ, Поділ, Липки), тому що мої гості приїздять до столиці на декілька днів, і я повинна показати їм найголовніше, найкрасивіше та найцікавіше. Але звичайно я не цураюсь і не боюся нестандартних замовлень, бо маю вже гарний досвід.

Я люблю моє місто, особливо навесні та восени, коли воно цвіте каштанами чи надихає яскравими фарбами. Люблю його архітектуру в усіх її проявах. Та завжди хочу поділитися цією любов’ю з тими, хто приїздить до Києва в пошуках прекрасного, нового, невідомого. Приїздіть до нас у гості!

reisenua@gmail.com

+38 099 167 81 45